Başakşehir Buz Lazer Epilasyon Başakşehir Bayan Kuaför, Güzellik Merkezi

Başakşehir’de Lazer Epilasyon nun tadını çıkarın

Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen kılların köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. Yaklaşık 20 yıldır üzerinde çalışmalar yapılan bu işlem 1990’ların sonuna doğru ticari olarak yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı. Lazer epilasyonun gözlemlenebilir etkisi dermatoloji toplulukları tarafından kabul edildi ve bu amaca yönelik üretilen araçlarla kliniklerde hatta bazen evlerde bile uygulanmaya başlandı.

Lazer epilasyon yöntemleriyle ilgili pek çok makale dermataloji literatürüne girdi. Lazer ışığın spesifik bir dalga boyu ve çarpma süresi ile kıl köklerinin bulunduğu hedef deri üzerinde en fazla, çevredeki deri üzerinde ise en az etki oluşturma prensibi ile çalışır. Lazer epilasyon hedef deri içerisinde kılın büyümesini sağlayan kıl köküne ve siyah madde melanin pigmentini yok eder. Işık deri içindeki melanin gibi siyah objelerce emilir ve böylece lazerin emilimi sağlanır.

Başakşehir de Lazer uygulamaları gelişen teknoloji ile hızla dünyamıza girmiş, etkili ışınlardır. Kuvvetli bir enerjiye sahip olan ışınlar, insan sağlığına zarar vermeyecek orana indirilerek sağlık ve güzellik sektöründe uygulanmaktadır. Bu işlemler özel aletler yardımıyla yapılmaktadır. Lazer ile tedavi, göz bozukluklarının düzeltilmesi, varis tedavisi, çeşitli damar tıkanıklıkları, organ ameliyatları, leke ve ben tedavisi gibi tıbbi rahatsızlıklarda kullanılmaktadır. Öte yandan, kırışıklık bakımı, sivilce tedavisi ve lazer epilasyon uygulamaları de estetik alanında yapılan çalışmalardır. Başakşehir bölgesi Lazer Epilasyon uygulaması için sorularınız varsa 0212 487 30 20 iletişim numaramızdan yada mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz Emel ACAR Beauty.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp