Başakşehir Buz Lazer Epilasyon Başakşehir Bayan Kuaför, Güzellik Merkezi

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Mikroakım sayesinde, tekrarlayan tedavilerle yüz kaslarını yeniden eğitmek, yeniden eğitmek ve güçlendirmek için çalışan çok popüler bir düşük seviye elektroterapidir. Cildin altındaki kasları güçlendirmekle birlikte, kan dolaşımının artması daha genç bir görünüme neden olur. Bir saatlik tedaviler, 12 seans için haftada iki kez yapılır, ardından daha az sıklıkta bir programda tutulur. Müşteriler derhal mükemmel nemlendirme ile sıkılaştırıcı, kabarık bir etki görüyorlar.

Aşağıdaki faydaları elde etmek için mikro akım gerçekleştirilebilir:

Yüzde ve boyundaki kas tonusunu iyileştirin

Kaldırma köprüleri ve kaşları

İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltın ve ortadan kaldırın

Yüz dolaşımını iyileştirin

Lenfatik drenajda yardım

Birden fazla cilt problemini tedavi etmek için ürün penetrasyonunu arttırın

Mikro-akım terapisine girdiğinizde, elektrotları akımları hedeflenen dokulara yönlendirmek için stratejik konumlara yerleştirirken rahatça oturursunuz. İletimi kolaylaştırmak için ultrason jeli uygulanır.

Ağrıyı hafifletmek için elektrik akımları da kullanan daha tanıdık TENS ünitelerinin aksine, mikro akımlar o kadar zayıftır ki duyusal sinirleri uyarmazlar, böylece şok benzeri hisler hissetmezsiniz.

Bir tedavi kursu tipik olarak birkaç seans içerir ve zamanla elde edilen faydalar. Mikroakım tedavisi güvenli, FDA onaylıdır ve önemli olumsuz etkileri yoktur. Ancak, kalp pili olan veya hamile olan hastalar için önerilmez.

Başakşehir Ameliyatsız Yüz Gerdirme, hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp